PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6209}

Honor Prizzich

Prizzi's Honor
6,8 10 564
oceny
6,8 10 1 10564
7,5 11
ocen krytyków
Honor Prizzich
powrót do forum filmu Honor Prizzich

uwielbiam aktor, ale w tym filmie kompletnie mi nie pasowal. a do tego jeszcze smiesznie imitowal nowojorski akcent. zreszta angelica houston nie byla w tym wcale lepsza.

Ibrah

Co ty wiesz o aktorstwie
A Anjelica była świetna :D

ocenił(a) film na 6
poxx

slowa krytyki od fanki serialu "Tancerze" to prawdziwy cios. nie wiem jak sie pozbieram. jak juz dorosniesz i bedziesz w stanie odroznic akcent nowojorski od chicagowskiego. irlandzki od londyskiego, to wroc tutaj i przepros.

ocenił(a) film na 8
Ibrah

Musiała mieć całkiem niezły akcent skoro dostała Oscara...

Ibrah

Może i odkopuje staary temat ale zgadzam się zupełnie. Jak ktoś czytał książkę to tym bardziej stwierdzi że nicholson mimo iż jest wysmienitym aktorem kompletnie nie pasuje do roli. Charley był przystojnym, wysportowanym, wysokim sycylijczykiem podchodzącym pod 40 typem amanta.

ocenił(a) film na 9
Jock3R77

Może też odkopuje stary temat, ale dla mnie Akademia niesamowicie skrzywdziła Turner nie przyznając jej nominacji do Oscara. Konkurencja była mocna ale ewidentnie umieścił bym ją na miejscu Bancroft lub Lange. Niezapomniana rola !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones