PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 060
ocen
7,1 10 1 36060
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

to było tak głupie że miałem chęć rzucić pilotem w telewizor. Ten serial nie ma nic wspólnego z komiksami o Supermanie z lat 80-tych na których się wychowałem gdy zaczynał bycie superbohaterem.

ocenił(a) serial na 10
Witcher

I właśnie dlatego serial ten odniósł tak wielki sukces, zdobył tylu fanów...i anty-fanów ma się rozumieć.;) I jeszcze z kilku innych powodów.;) To co jest kontrowersyjne zawsze budzi sprzeczne emocje,ale to jest właśnie najfajniejsze i na swój sposób również świadczy o sukcesie produkcji.:) A podobieństw nie doszukasz się na przestrzeni jednego odcinka tak długiego serialu, tylko mając wyobrażenie na przestrzeni co najmniej jednego sezonu.;) I to zależy jeszcze, którego sezonu.;)
Ja uwielbiam te zmiany i między innymi za te zmiany uwielbiam ten serial. I myślę, że nie tylko ja.;)
Pozdrawiam.:)

ocenił(a) serial na 10
arpeggio

dołączam się do twojej wypowiedzi ;)
i przyznam się bez bicia , iż jeszcze kilka miesięcy temu nie miałam chęci na ten serial jakoś mnie odrzucał ale ... bo obejrzeniu kilu odcinków z 4 sezonu przekonałam się do tego serialu zaczęłam go oglądać od pierwszego sezonu i co się stało ? zakochałam się w Smallville <3 teraz jest on moim ulubionym serialem . I z miłą chęcią powracam do każdego odcinka ;))

ocenił(a) serial na 10
dzina236_filmweb

właśnie skończyłem oglądać całe 10 sezonów i tak samo jak dzina236_filmweb kilka miesiecy temu mnie nie interesował ale stwierdziłem no mam czas czemu nie sprawdzę ;D okazało się że jest to fajnie opowiedziana historia o człowieku ze stali ;D z odcinka na odcinek z sezonu na sezon, bardziej i to bardziej się wkręcałem i nie mogłem się doczekać aż założy struj i będzie w końcu supermenem ;D naprawdę szkoda że zakończyli ten serial bo uważam że jest to naprawdę ciekawy i niepowtarzalny serial ale w sumie też rozumiem że jak nie teraz to kiedy ? 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones